4. Obchodování s binárními opcemi – 3 tipy

graf s binárními opcemi

Naučit se ziskovému obchodování s binárními opcemi není vůbec jednoduché. Máme pro vás 3 tipy, které vám pomohou obchodovat úspěšně.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Pro někoho jsou binární opce jako ruleta, kde si uděláte pár otoček a buď hodně vyděláte nebo proděláte. Pro dobré obchodníky je to stabilní zdroj peněz. Obchodování s binárními opcemi je dlouhodobá záležitost. Krátkodobý úspěch nebo neúspěch neznamená nic. Pro ty, co myslí obchodování vážně jsou určeny tyto tipy.

1. Dodržování money managementu

Zodpovědný obchodník by měl pro obchodování používat jen procentuální část svého celkového bankrollu. Optimální vklad do obchodu  by měl být 4%  vašeho současného kapitálu pro obchodování. To vám sníží riziko, že nepřijdete po špatné sérii obchodů o celý váš vložený kapitál.

V praxi to znamená, že pokud obchodujete binární opce za 10 $, což je nejnižší možná částka pro obchod. Váš bankroll by měl být alespoň 250 $.

Ne každý broker má minimální obchod za 10 $, můžete se setkat i s minimálním obchodem 50 $, proto je dobré volit brokera s nejnižším minimálním obchodem 10 $.

Doporučujeme tyto 2 ověřené brokery s notifikací ČNB:

2. Vědět kdy obchodovat

Při otevírání nebo uzavírání burzy může docházet k naprosto nepředvídatelným pohybům cen. Proto je dobré vědět, kdy se jaká burza otevírá, zavírá, a v těchto časech neobchodovat vůbec.

Doporučujeme si přečíst podrobnosti o tom kdy se otevírají a uzavírají burzy.

3. Umět si počkat na správný obchod

Obchodovat se nedá vždy, je lepší uzavřít 1 obchod, kterému věříme, než více obchodů, jen proto abychom „točili peníze”.

4. Obchodování s binárními opcemi – 3 tipy

Napsat komentář

Scroll to top