Home » Brokeři » Binární opce » IQ option český překlad stránek + návod, jak ověřit účet

IQ option český překlad stránek + návod, jak ověřit účet

iqoption-česky

Pro ty z vás, kdo neumí anglicky, jsem připravil český překlad nejdůležitějších stránek brokera IQ option a návod, jak ověřit váš obchodní účet.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Obchodování u brokera IQ option(recenze) není vůbec složité. Chápu, ale že pokud neumíte anglicky, může to pro vás být komplikovanější, proto jsem vytvořil tento článek, kde vám přeložím to podstatné.

Obsah:

1. Jak založit obchodní účet

Otevřete si web IQ option, nyní se můžete přihlásit pomocí Facebooku nebo Google+, kliknutím na ikonku. Pokud se chcete registrovat bez sociálních sítí, musíte vyplnit formulář.

First name = Jméno

Last name = Příjmení

Password = Heslo

I accept the Terms & Conditions and confirm that I am 18 years old or older. = Souhlasím s obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem starší osmnácti let.

Open an account for free = Otevřít účet zdarma

iq option registrace

Následně se vám zobrazí varování o rizicích, překlad:

Jako broker IQ option nemůžeme obchodníkům slíbit garantovaný profit. Investování do obchodů s vysokým zhodnocením jako jsou binární opce, nese značné riziko ztráty. Nedoporučujeme investovat více, než si mohou dovolit ztratit. Broker se zaručuje, že obchodník nemůže ztratit více peněz než vložil.

Zaškrtnete políčko „I have read and understood the risks“ (četl jsem a rozumím rizikům) a kliknete na „start trading“ (začít obchodovat).

reg 2

Na další stránce se vám zobrazí další box s potvrzením úspěšné registrace. Nyní se můžete rozhodnout, zda budete obchodovat na demo účtu nebo na účtu s reálnými penězi. Kliknutím na oranžové tlačítko „Start trading on practice account“ se dostanete do demo účtu, kde budete moci obchodovat s 1 000 virtuálních dolarů. Pokud chcete obchodovat s reálnými penězi klikňete na „Fill Up Your Account with real funds“, tím se dostane do další části a to ověření vašeho účtu.

reg 3

2. Jak se vyznat v obchodní platformě IQ option

Řekněme, že jste se dostali do obchodní platformy ať už na demo účtu nebo na účtu s reálnými penězi, platforma je stejná.

iq option platforma návod iq option indikátory

3. Jak ověřit vaši identitu

Po přihlášení do vašeho účtu klikňete na „Deposit“ nebo na „Your account is not verified“.

Nejprve se vám zobrazí stránka s ověřením vašeho e-mailu.

ověření e-mailu

Na váš e-mail byl zaslán ověřovací kód, který vyplníte do políčka „Enter code“ a pokračujete tlačítkem „Continue“.

ver-3 ver-4

Následuje stránka s ověřením vašeho telefonního čísla, vyplníte tedy vaše telefonní číslo, kliknete na „Get a code“.

ver-5

Ověřovací kód, který vám přijde v SMS zprávě vyplníte do „Enter SMS code“ a kliknete na „Continue“.

ver-6

Na další stránce vyplníte údaje o vašich příjmech a vašem majetku. Je vcelku jedno jak formulář vyplníte, nemá to na nic vliv.

Your anual income = Váš roční příjem

Your net wealth = Váš majetek

Source of income = Zdroj příjmu

Salary = Mzda

Savings = Úspory

ver-8

Trading experience = zkušenosti s obchodováním

Never = nikdy

Less than  a Year = Méně než rok

ver-9

Vaše úroveň obchodování.

I have read and understood the Warning = Četl(a) jsem a porozuměl varování.

Save & Continue = Uložit a pokračovat

ver-10

Konečná fáze – nahrání dokumentů

Proof of identity = zde nahrajete fotografii vašeho občanského nebo řidičského průkazu, případně pasu kliknutím na tlačítko „Upload documents“.

V boxu „Adress of residence“ nahrajete dokument ověřující vaše bydliště = účet za eletřinu, plyn, telefon nebo výpis z bankovního účtu.

ver-11

Zvolíte zemi a typ dokumentu, který chcete nahrát.

ver-12

A dokument nahrajete – Chosse file.

ver-13

Závěr českých překladů IQ option

Pokud máte nějaké dotazy k překladům nebo potřebujete s něčím poradit, klidně se ptejte v komentářích a pomohu vám.

Diskuze obsahuje 21 příspěvků

 1. Denisa napsal:

  Dobry den, mam dotaz. Trvale bydliste mam jine nez kam mi chodi posta. Jak v tomto pripade mohu overit trvale bydliste, kdyz MI tam nechodi zadny vypisy ani posta, tudiz tam neni adresa meho trvaleho pobytu. Jaka je jeste moznost overeni adresy?? Dekuji za odpoved…

  1. admin napsal:

   Dobrý den, v internetovém bankovnictví si vyexportujte pdf výpis a můžeteho použít na ověření adresy.

 2. pendler napsal:

  zdravim chci se zeptat jsem cech ale mam konto v nemecku je to problém yiju v cechach v nbemecku jen pracuju

  1. admin napsal:

   Dobrý den, to je asi jedno, pokud máte na výpisu z účtu adresu trvalého bydliště. Případně můžete použít jiný dokument potvrzující vaše trvalé bydliště.

 3. Jiří Bláha napsal:

  Dobrý den.
  Založil jsem si účet u IQ option a vložil do reálného účtu přes 3000 dolarů. Dle instrukcí by se mi měl přepnout účet automaticky do VIP, ale nestalo se. Co mám prosím udělat, aby se tak stalo. (Angličtina není můj koníček . . .) Dále se chci zeptat, zda-li je nějaká klientská podpora v češtině. Obchodování v angličtině mi nevadí, ale dopisovat si s někým v cizím jazyce již ano. Děkuji za odpovědi.

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   bohužel zákaznická podpora v češtině není dostupná. Zkuste jim napsat toto „Hello, I have deposited 3000 USD, but my account has not got VIP status automatically. Could you please turn it on?“ Pak sem můžete napsat jejich odpověd a pomůžu.

 4. Honza napsal:

  Dobrý den. Omlouvám se ale mám další problém. Mám tablet android a stáhl jsem si aplikaci IQ Option Free Guide. Jsem už zaregistrovaný mám profil doufám funkční jenže mi v právo nahoře je kulatý bod se zelenou „fajou“ a hned vedle oranžové pole „obchodovat teď“. Jenže mezi těmito se mi má podle všeho ještě ukázat Real account a Practice account. Moje registrace byla ó hodně složitější než popisujete výše. Takže ani nevím jestli jsem vše vyplnil tak jak by mělo být. Nejraději bych se odregistrovat a zaregistroval znovu podle vašich rad. Ale ani na to jsem nepřišel jestli to jde. Už dva měsíce řeším tuto registraci. Myslel jsem že v tuto dobu už budu snad schopný obchodovat. Už jsem z toho dost znechucený. Poradíte prosím? Děkuji. Honza

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   tohle „IQ Option Free Guide“ nevím, co je za aplikaci, asi nějaký průvodce. Ale rozhodně to není platforma IQ option. Aplikace od IQ option se jmenuje „IQ Option broker: trade forex, CFD´s, bitcoin“ a vydavatel je „IQ Option“.

   Po přihlášení do této aplikace máte v pravém horním rohu slovo „Deposit“ a vedle toho vlevo je vidět váš zůstatek na demo účtu, když na ten zůstatek kliknete můžete přepnout účet na reálné peníze a naopak na demo.

   Pokud jste účet neověřoval, klidně se zaregistrujete znova, vím, že asi před rokem tam byl nějaký problém u starých registrací, ale to asi nebude váš případ. Zaregistrujte se přes web, tam jsem si jistý, že to funguje a pak se přihlaste přes tu android aplikaci, ale musíte mít tu správnou. Snad jsem pomohl.

 5. Honza napsal:

  Zaměstnání mám ale pokud se bude dařit mám v plánu dat výpověď. Takže teoreticky kdyby to byl jediný zdroj prijmu…….? Žl ano nebo ne?

  1. admin napsal:

   V tom případě nejspíše ano, ale na to máte ještě dost času a to se pak poraďte s daňovým poradcem, jak to nejlépe řešit. Já to jako hlavní činnost nemám, takže nemohu říci.

 6. Honza napsal:

  Děkuji. Článek jsem si přečetl. Žl nemám. To znamená že si ho budu muset kvůli tomu vyřídit asi že? Bude to moje jediná podnikatelská činnost. V

  1. admin napsal:

   Ne, právěže nemusíte. Ty ostatní příjmy může mít i normálně fyzická osoba bez žl. Předpokládám, že máte nějaké zaměstnání.

 7. Honza napsal:

  Dobrý den. Když je zisk z tohoto obchodování 15% to znamená že musím mít živnostenský list? Jestli ano jaký by měl být v něm popsány druh podnikání? Děkuji. Honza

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   nemusíte mít žl, pokud to tedy nebude vaše hlavní podnikatelská činnost, přečtěte si článek o daních.

 8. Honza napsal:

  Dobrý den. Ja se tam nějak bez angličtiny přihlásil. Jenže mám problém který řeším s překladačem s podporou IQ Option na Messengeru a s podporou na mém profilu kteří se mě už musí být také zoufalí. Jedná se ó doklad který ověřuje moje bydliště. Nechodí mi faktury. Jsem ve Spolku soukromých vlastníků bytů. Tudíž posílám měsíčně paušálně peníze na společný účet VLASTNÍKŮ z kterého se veškeré náklady za provoz bytů a celé bytovky platí najednou. Pevnou linku nemám. Chodí mi jen výpisy z banky kde jsou ale vidět transakce za uplynulou dobu což být nesmí. Poslal jsem jen hlavičku z logem banky moji adresou…prý to musí být celý papír kde musí být vidět okraje. Poslal jsem celý výpis…zase transakce byli vidět. Posílají mi ale pořád že mám poslat něco z banky. Já nic jiného nemám. Mám ještě fakturu z autoservisu za opravu auta z mou adresou. Poslal jsem to tam že zoufalství. Je neděle tak čekám že zítra to zase zamítnou. Víte prosím co by to z té banky mělo být ať už jsem konečně zaregistrovaný? Nebo jaký doklad by vyhovoval. Děkuji Honza

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   nemusíte mít pevnou linku, pokud máte paušál, tak by to také mělo jít.

   „Chodí mi jen výpisy z banky kde jsou ale vidět transakce za uplynulou dobu což být nesmí.“ to vám oni přímo napsali? Já tam posílal taky výpis z účtu a transakce tam normálně byly a nevadilo to. Možná i tu fakturu z autoservisu by nemuseli zamítnout. Když tak se vložte co vám napsali anglicky a já na to kouknu.

   1. Honza napsal:

    Dobrý den. Jenže já takové věci platím přes internetbanking. Faktury mi chodí mailem.

    1. admin napsal:

     Tak tu fakturu z mailu jim pošlete. Ta bude ok.

     1. Filip napsal:

      Řeším uplně stejný problém. Mimo to, trvalé bydliště mám zaregistrováno u rodičů v domě a bydlím na jiné adrese v podnájmu na krátkou chvíli, tudíž jsem bydliště ani nepřepisoval. Všechny složenky a faktury, kde by mohla být adresa, mi chodí mailem. Ze zoufalství jsem jim už také poslal všechno, co jsem našel a pokaždé zamítnuto. Teď nemohu obchodovat…. Co tedy přesně by odpovídalo jejich požadavkům?

     2. admin napsal:

      A co konkrétně jste poslal? A jaký byl důvod zamítnutí?

     3. Filip napsal:

      Posílal jsem složenku na pojištění, která mi jako jeden z posledních dokumentů přišla poštou a ne mailem, zamítnuto. Vyfotil jsem občanský průkaz ze zadní strany, kde mám trvalou adresu, zamítnuto. A poté jsem posílal ještě něco, co si teď nemohu vzpomenout, každopádně, zamítnuto.
      Důvod zamítnutí, že to nesplňuje jejich podmínky.

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.