9. Ideální výše vkladu pro obchodování s binárními opcemi

kreditní karta

Začínáte obchodovat a nevíte kolik si vložit na váš účet s binárními opcemi? Máme pro vás tip na ideální výši vkladu.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Možná si říkáte „Vložím minimální vklad na zkoušku”, je to správný přístup nebo ne?

Pojďme si říct, jaké jsou výhody a nevýhody pokud si na váš obchodní účet vložíte jen minimální vklad.

Výhody

  • riskujete menší částku

Nevýhody

  • můžete uzavřít jen velice omezené množství obchodů
  • může na vás působit psychický tlak z nedostatku finančních prostředků

Pokud vložíte 100 $ a zastihne vás série špatných obchodů, může to položit veškerý váš obchodní kapitál. Nejhorší scénář je, že uděláte 10 neúspěšných obchodů a skončíte.

To je opravdu málo pravděpodobné, ale co když uděláte 3-4 neúspěšné obchody v řadě? Z dlouhodobého hlediska je to naprosto bezvýznamné, ale na začátku to může vytvořit obrovský tlak na vaši psychiku, může se stát, že budete chtít získat své peníze rychle zpět a pod tlakem uzavřete špatné obchody, které byste normálně neuzavřeli.

Zodpovědný obchodník dodržuje money management

Zodpovědný obchodník vkládá do obchodu 4% svého aktuálního zůstatku na účtu. Pomůže mu to omezit riziko ztráty všech prostředků vlivem (ne)štěstí.

V praxi to znamená, že pokud obchodujete minimální obchod za 10 $, pak by váš počáteční vklad měl být alespoň 250 $ (10 $ jsou 4% z 250 $).

Závěrem

Pokud máte opravdu omezené prostředky, můžete vložit na účet s binárními opcemi minimální vklad. Nebudete sice z počátku dodržovat money management, můžete být pod větším psychickým tlakem, ale neznamená to, že by se vám nemohlo dařit.

Naopak pokud vložíte vklad ve výši alespoň 250 $, budete moci obchodovat jednotlivý obchod se 4% vašeho kapitálu, což značně omezí riziko ztráty veškerých prostředků vlivem štěstí.
Napsal: Josef Kuchař, majitel webu forbino.com/kurzy, naposledy aktualizováno 29.1. 2018. Veškeré uvedené informace vyházejí z mých vlastních zkušeností a znalostí.

9. Ideální výše vkladu pro obchodování s binárními opcemi

Napsat komentář

Scroll to top