Home » Binární opce podvod » Binární opce » HarvardSignals.com propracovaný podvod?

HarvardSignals.com propracovaný podvod?

5

Sním svoji kravatu, pokud nezdvojnásobíte svůj vklad do dnešní půlnoci! Vyhrajete 50 obchodů v řadě!  Pokaždé!


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Chcete si koupit nové auto? Ne?! Nejste fanoušky aut, co třeba si koupit vlastní ostrov? S harvardsignals.com to zvládne každý! Opravdu? Pojďme to vzít vše hezky popořadě.

Dnes ráno mi přišel e-mail s odkazem na HarvardSignals.com a protože jsem zvědavý, tak jsem ho otevřel.

Hned na první pohled mě web zaujal profesionálním zpracováním. Pustil jsem si úvodní video, které je skvělé. Výborně zpracované, skvěle nadabované a má svůj vlastní zajímavý příběh.

Příběh

Student Harvardu 14 let vyvíjel software na analýzu finančního trhu. Software je natolik úspěšný, že se o něj chce podělit s veřejností a to naprosto zdarma. Stačí se jen zaregistrovat u brokera, vložit vklad a používat jeho aplikaci, která vám bude dávat obchodní signály.

Zajímavé části příběhu:

2 Věc se má tak, že software Harvard Signals dává tolik příležitostí k ziskovým obchodům, že ho nemůžete zastavit v tom, abyste zbohatli!

4 Sním svoji kravatu, pokud do 23:59 nezdvojnásobíte své peníze!

harvardsignals-make-big-money-with-binary-options Okamžitě můžete začít vydělávat stovky dolarů!

Proč se jedná o podvod?

Celý příběh je opravdu přehnaný, uvádí že jeho software má úspěšnost přes 92%. Což je z dlouhodobého hlediska nemožné.

3

Zároveň si odporuje, protože tvrdí, že vyhrajete 50x v řadě a to pokaždé. Pokud vyhrajete pokaždé 50x v řadě, je za prvé řada nekonečná a za druhé je úspěšnost 100%. Stoprocentní úspěšnost je sice úspěšnost větší než 92%, ale…

Závěr

Na závěr chci říct, že binární opce nejsou podvod, dá se na nich vydělávat, ale rozhodně nečekejte takovéto zázraky. Všem doporučuji se na web HarvardSignals.com podívat, ikdyž se jedná o podvod, je to opravdu skvělá práce a možná vás pobaví stejně jako mě ;).

Napsat komentář

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.