Home » Brokeři » Průvodce binárními opcemi » Začátečník » Binární opce » 7. Binární opce demo účet bez vkladu za 2 minuty

7. Binární opce demo účet bez vkladu za 2 minuty

Založte si demo účet na binární opce bez nutnosti vkladu. Za 2 minuty je demo založené a můžete začít obchodovat bez rizika.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

V dnešní době ze spolehlivých brokerů nabízí demo účet bez vkladu pouze IQ option.

Dříve bylo možné založit demo účty na binární opce také u brokerů Bance de Binary, TopOption, OptionTime, 24Option, Opteck atd., jenže žádný z nich již binární opce nenabízí a stejně byste museli vložit alespoň 200$ aby vám demo aktivovali a celý proces aktivace by vám zabral alespoň hodinu. Bohužel pro vás neudělám srovnání brokerů s cvičným účtem, protože jednoduše není co srovnávat.

Jak založit demo účet na binární opce bez vkladu?

Založení testovacího účtu je otázkou pár kliknutí, stačí se přihlásit třeba pomocí facebooku nebo Google+ a ihned můžete obchodovat. Pokud nemáte účet na Facebooku/Google+, vůbec to nevadí, můžete se zaregistrovat vyplněním e-mailu a hesla na této stránce a demo bude ihned aktivní.

Základní informace o IQ option

 • Webové stránky v angličtině: www.iqoption.com/demo
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální vklad pro aktivaci demo účtu: 0 $
 • Čeština: ne
 • Doba platnosti demo účtu: neomezená
 • Počet virtuálních peněz: 10 000 $
 • Regulace/notifikace: ČNB, CySec
 • Výhody: moderní platforma, okamžité založení testovacího účtu, vysoké výnosy
 • Nevýhody: obchodní platforma i web nejsou v češtině (dostupná anglická verze)

Založit demo účet

Kompletní informace o brokerovi IQ Option najdete v naší recenzi.

Doporučení: Pouze obchodování na demo účtu nemusí být zcela vypovídající. Na účtu zdarma vás neovlivňují emoce ze ztráty reálných peněz, proto je lepší po nějaké době přejít na reálné peníze s nízkými vklady do obchodů. U IQ option můžete otevírat obchody již za 1 $, což je pro zcela ideální. Pokud se vám bude dařit, můžete postupně navyšovat obchodované částky a naopak.

Na co si dát pozor?

Dejte si pozor na neregulované brokery, kteří nabízejí demo účet s vkladem, hrozí vysoké riziko, že vás budou přemlouvat k obchodování za reálné peníze pomocí jejich „super ziskových“ strategií, což je jen způsob, jak z lidí dostat peníze.

Nikdy byste neměli obchodovat podle rad brokera, zatím jsem se setkal jen s názory, že radí špatně a snaží se z lidí dostat peníze.

Další věcí, co se vám může stát u neověřených a neregulovaných brokerů je, že vám neumožní výběr vašich peněz, dokud nesplníte nějaký počet obchodů za reálné peníze. Proto si zakládejte demo účet  jen u brokera, kterému můžete věřit.

Tip: Ověřte důvěryhodnost vámi zvoleného brokera ve srovnání brokerů.

Závěr – je demo účet opravdu plnohodnotná náhrada?

Jak jistě víte, tak demo účet slouží jako plnohodnotná náhrada účtu s reálnými penězi, s tím rozdílem, že nemůžete nic vydělat, ani prodělat.

Jediný problém, který jsem se již snažil nastínit je, že pokud neriskujete vlastní peníze, mohou vaše obchody být ovlivněny vašimi emocemi. Může se stát, že najednou začnete otevírat obchody, jen proto, že jste dlouho žádný neotevřeli nebo že se budete snažit zbytečně riskovat, právě proto, že neriskujete vlastní peníze. Pokud takové situace nastanou, nemohou mít vaše výsledky na demo účtu vypovídající hodnotu.

Proto je dobré k demo účtu přistupovat jako k účtu s reálnými penězi, případně obchodovat s reálnými penězi, ale s nízkými vklady do obchodů.

Líbil se vám článek?

Diskuze obsahuje 10 příspěvků

      Napsat komentář

      Souhlasím s pravidly diskuze.

      Pravidla diskuze

      1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

      2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

      Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně  nebo úplně smazán.