Home » Brokeři » Průvodce binárními opcemi » Začátečník » Binární opce » 7. Binární opce demo účet bez vkladu za 2 minuty

7. Binární opce demo účet bez vkladu za 2 minuty

Demo účet zdarma

Založte si demo účet na binární opce bez nutnosti vkladu. Za 2 minuty je demo založené a můžete začít obchodovat bez rizika.


Nejlepší je si založit demo účet u brokera, u kterého máte v plánu obchodovat, v případě že se vám bude dařit.

Důvod je jasný. Budete již zvyklý na jeho obchodní platformu a nejspíše si nebudete chtít znovu zvykat na něco jiného. Prostě budete pokračovat tam, kde jste skončili, jen místo virtuálních peněz budete obchodovat s reálnými penězi.

Kde založit demo účet na binární opce bez vkladu?

V současné době jediný spolehlivý broker, který nabízí demo bez vkladu je IQ opotion. Založení testovacího účtu je otázkou pár kliknutí, stačí se přihlásit třeba pomocí facebooku a ihned můžete obchodovat. Pokud nemáte účet na Facebooku, vůbec to nevadí, můžete se zaregistrovat vyplnění e-mailu a hesla na této stránce a demo bude ihned aktivní.

Základní informace o IQ option

 • Webové stránky v angličtině: www.iqoption.com/demo
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální vklad pro aktivaci demo účtu: 0 $
 • Čeština: ne
 • Doba platnosti demo účtu: neomezená
 • Počet virtuálních peněz: 1500 $
 • Regulace/notifikace: ČNB, CySec
 • Výhody: moderní platforma, okamžité založení testovacího účtu, vysoké výnosy na minutových opcích – průměrně 89,7%
 • Nevýhody: poměrně nízké výnosy na hodinových opcích – maximálně 77%

Založit demo účet

Kompletní informace o brokerovi IQ Option najdete v naší recenzi.

Doporučení: Pouze obchodování na demo účtu nemusí být zcela vypovídající. Na účtu zdarma vás neovlivňují emoce ze ztráty reálných peněz, proto je lepší po nějaké době přejít na reálné peníze s nízkými vklady do obchodů. U IQ option můžete otevírat obchody již za 1 $, což je pro začátečníky zcela ideální. Pokud se vám bude dařit, můžete postupně navyšovat obchodované částky a naopak.

Na co si dát pozor?

Ne každý broker má čestné praktiky, někteří vás mohou nutit obchodovat za reálné peníze. Jednoduše vám neumožní výběr prostředků, dokud nesplníte nějaký počet obchodů za reálné peníze.
Proto si zakládejte demo účet  jen u brokera, kterému můžete věřit.

Tip: Chcete si založit demo účet jinde? Tak si nejprve ověřte důvěryhodnost vámi zvoleného brokera ve srovnání brokerů.

Závěr – je demo účet opravdu plnohodnotná náhrada?

Jak jistě víte, tak demo účet slouží jako plnohodnotná náhrada účtu s reálnými penězi, s tím rozdílem, že nemůžete nic vydělat, ani prodělat. Jediný problém, který jsem se již snažil nastínit je, že pokud neriskujete vlastní peníze, mohou vaše obchody být ovlivněny vašimi emocemi. Může se stát, že najednou začnete otevírat obchody, jen proto, že jste dlouho žádný neotevřeli nebo že se budete snažit zbytečně riskovat, právě proto, že neriskujete vlastní peníze. Pokud takové situace nastanou, nemohou mít vaše výsledky na demo účtu vypovídající hodnotu.

Proto je dobré k demo účtu přistupovat jako k účtu s reálnými penězi, případně obchodovat s reálnými penězi, ale s nízkými vklady do obchodů.

Líbil se vám článek?

Diskuze obsahuje 10 příspěvků

 1. josef koudelka napsal:

  Dobrý den
  Záímá mě možnost obchodování binární obce.
  Rád využiji Vašich zkušeností a začal s touto činností
  Děkuji
  Koudelka Josef
  773089685

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   doporučuji, projít průvodcem na binární opce, je tam vše vysvětlené. V brzké době budeme do průvodce natáčet i videa, kde bude vše vysvětlené krok po kroku + přibudou strategie pro binární opce.

 2. Iveta napsal:

  Dobrý den,
  zajímá mě možnost obchodování binárních opcí.
  Ráda využiji Vašich zkušeností k začátku s touto činností.
  Děkuji

  Iveta Jehličková
  605065262

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   projděte si prosím toho průvodce a pokud vám nebude cokoliv jasné, tak se můžete vždy u každého článku zeptat ve foru a někdo vám poradí. 🙂

 3. Z napsal:

  mate nikdo zkušenost s profit online robotem? Zda se jedna o podvod nebo ne? Dekuji

 4. Laďa napsal:

  Demo bez vkladu má též broker IQ Option. Má pěknou platformu s grafy, do kterých si můžete přidat základní indikátory. Demo je časově neomezené.

  1. admin napsal:

   Ano, máte pravdu, přidal jsem IQ Option do článku.

 5. Vlasta napsal:

  Zdarec.
  Doporučuji demo účet na TopOption, zkoušel jsem to sám a je to v pohodě, funguje jak má.

  1. Luky napsal:

   Můžu potvrdit, ale kdybych předtím věděl, že demo na IQ Option funguje taky a je možné se do něj hned přihlásit, tak jdu asi tam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.