7. Binární opce demo účet bez vkladu za 2 minuty

demo-ucet-binarni-opce-2

Založte si demo účet na binární opce bez nutnosti vkladu. Za 2 minuty je demo založené a můžete začít obchodovat bez rizika.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

V dnešní době ze spolehlivých brokerů nabízí demo účet bez vkladu pouze IQ broker.

U 71% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Dříve bylo možné založit demo účty na binární opce také u brokerů Bance de Binary, TopOption, OptionTime, 24Option, Opteck atd., jenže žádný z nich již binární opce nenabízí a stejně byste museli vložit alespoň 200$ aby vám demo aktivovali a celý proces aktivace by vám zabral alespoň hodinu. Bohužel pro vás neudělám srovnání brokerů s cvičným účtem, protože jednoduše není co srovnávat.

Broker ještě nebyl hodnocen návštěvníky webu. Napište recenzi.

Jak založit demo účet na binární opce bez vkladu?

Založení testovacího účtu je otázkou pár kliknutí, stačí se přihlásit třeba pomocí facebooku nebo Google+ a ihned můžete obchodovat. Pokud nemáte účet na Facebooku/Google+, vůbec to nevadí, můžete se zaregistrovat vyplněním e-mailu a hesla na této stránce a demo bude ihned aktivní.

Základní informace o IQ broker

 • Webové stránky v angličtině: www.iqoption.com/demo
 • Minimální vklad: 10 $
 • Minimální vklad pro aktivaci demo účtu: 0 $
 • Čeština: ne
 • Doba platnosti demo účtu: neomezená
 • Počet virtuálních peněz: 10 000 $
 • Regulace/notifikace: ČNB, CySec
 • Výhody: moderní platforma, okamžité založení testovacího účtu, vysoké výnosy
 • Nevýhody: obchodní platforma i web nejsou v češtině (dostupná anglická verze)

Založit demo účet

71% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze.

Kompletní informace o brokerovi IQ broker najdete v naší recenzi.

Doporučení: Pouze obchodování na demo účtu nemusí být zcela vypovídající. Na účtu zdarma vás neovlivňují emoce ze ztráty reálných peněz, proto je lepší po nějaké době přejít na reálné peníze s nízkými vklady do obchodů. U IQ broker můžete otevírat obchody již za 1 $, což je pro zcela ideální. Pokud se vám bude dařit, můžete postupně navyšovat obchodované částky a naopak.

Na co si dát pozor?

Dejte si pozor na neregulované brokery, kteří nabízejí demo účet s vkladem, hrozí vysoké riziko, že vás budou přemlouvat k obchodování za reálné peníze pomocí jejich „super ziskových“ strategií, což je jen způsob, jak z lidí dostat peníze.

Nikdy byste neměli obchodovat podle rad brokera, zatím jsem se setkal jen s názory, že radí špatně a snaží se z lidí dostat peníze.

Další věcí, co se vám může stát u neověřených a neregulovaných brokerů je, že vám neumožní výběr vašich peněz, dokud nesplníte nějaký počet obchodů za reálné peníze. Proto si zakládejte demo účet  jen u brokera, kterému můžete věřit.

Tip: Ověřte důvěryhodnost vámi zvoleného brokera ve srovnání brokerů.

Závěr – je demo účet opravdu plnohodnotná náhrada?

Jak jistě víte, tak demo účet slouží jako plnohodnotná náhrada účtu s reálnými penězi, s tím rozdílem, že nemůžete nic vydělat, ani prodělat.

Jediný problém, který jsem se již snažil nastínit je, že pokud neriskujete vlastní peníze, mohou vaše obchody být ovlivněny vašimi emocemi. Může se stát, že najednou začnete otevírat obchody, jen proto, že jste dlouho žádný neotevřeli nebo že se budete snažit zbytečně riskovat, právě proto, že neriskujete vlastní peníze. Pokud takové situace nastanou, nemohou mít vaše výsledky na demo účtu vypovídající hodnotu.

Proto je dobré k demo účtu přistupovat jako k účtu s reálnými penězi, případně obchodovat s reálnými penězi, ale s nízkými vklady do obchodů.

7. Binární opce demo účet bez vkladu za 2 minuty

Mohlo by vás zajímat:

Diskuze, názory a uživatelské recenze

 1. Vlasta napsal:

  Zdarec.
  Doporučuji demo účet na TopOption, zkoušel jsem to sám a je to v pohodě, funguje jak má.

  1. Luky napsal:

   Můžu potvrdit, ale kdybych předtím věděl, že demo na IQ Option funguje taky a je možné se do něj hned přihlásit, tak jdu asi tam.

 2. Laďa napsal:

  Demo bez vkladu má též broker IQ Option. Má pěknou platformu s grafy, do kterých si můžete přidat základní indikátory. Demo je časově neomezené.

  1. admin napsal:

   Ano, máte pravdu, přidal jsem IQ Option do článku.

 3. Z napsal:

  mate nikdo zkušenost s profit online robotem? Zda se jedna o podvod nebo ne? Dekuji

 4. Iveta napsal:

  Dobrý den,
  zajímá mě možnost obchodování binárních opcí.
  Ráda využiji Vašich zkušeností k začátku s touto činností.
  Děkuji

  Iveta Jehličková
  605065262

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   projděte si prosím toho průvodce a pokud vám nebude cokoliv jasné, tak se můžete vždy u každého článku zeptat ve foru a někdo vám poradí. 🙂

 5. josef koudelka napsal:

  Dobrý den
  Záímá mě možnost obchodování binární obce.
  Rád využiji Vašich zkušeností a začal s touto činností
  Děkuji
  Koudelka Josef
  773089685

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   doporučuji, projít průvodcem na binární opce, je tam vše vysvětlené. V brzké době budeme do průvodce natáčet i videa, kde bude vše vysvětlené krok po kroku + přibudou strategie pro binární opce.

Napsat komentář

Scroll to top