BinaryBotPro podvod?

binarybotpro

Je BinaryBotPro zázračný software nebo další podvod na binárních opcích?


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Dříve jsme psali článek o podvodu na Binary-Profit.com, který má na svědomí „Pavel Kováč”. Ve skutečnosti žádný Pavel Kováč, který by byl zázračný obchodník neexistuje. Jedná se pouze o další podvod s binárními opcemi.

BinaryBotPro je dalším z triků Pavla Kováče, jak vás nalákat k obchodování binárních opcí.

Zázračný software BinaryBotPro vám „pomůže” s obchodováním, za měsíc si ze 200 € vyděláte přes 2 000 €. Kde je tedy háček?

Vše vypadá skvěle, jediným problém je v tom, že BinaryBotPro generuje náhodné signály a se skutečným obchodním systémem nemá nic společného. K tomu jsme dospěli po otestování softwaru ve více prohlížečích souběžně. V každém prohlížeči nám BinaryBotPro ukazoval jiné výsledky.

Pokud vám někdo slibuje jednoduché vydělání peněz na binárních opcích, nikdy tomu nevěřte. Nejspíše se bude jednat jen o další podvod.

BinaryBotPro podvod?

Napsat komentář

Scroll to top