3 důležité rady než začnete obchodovat

Brokeři na binární opce

Dnes se dozvíte, jak fungují brokeři a na co je dobré si dát pozor před založením obchodního účtu.


Upozornění: Od 2.července jsou v Evropské unii zakázány binární a digitální opce pro neprofesionální obchodníky. Kdo je profesionál?

Binární opce nejsou propagovány nebo prodávány retailovým obchodníkům. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku. Kam dál? Alternativy k binárním opcím.

Musíte si uvědomit, že cílem brokera je vydělat peníze. To je vlastně to jediné, o co mu jde a podle toho se i chová. K tomu, aby broker dlouhodobě vydělával si musí udržet své klienty a získávat neustále nové.

1. Brokeři přemlouvají k dalšímu vkladu

Mnozí si stěžují, že jim broker neustále volá nebo posílá reklamní e-maily. Velká část klientů nakonec podlehne a vloží si peníze, které by normálně nevložili. Chtějí získat zpět, to co prodělali.

Než se odhodláte k dalšímu vkladu, měli byste si uvědomit, že to, že jste přišli o své peníze mělo nějaký důvod. Buď jste na začátku vložili minimální vklad a o ten jste přišli vlivem (ne)štěstí nebo má vaše obchodování své mouchy a vy  byste je měli vychytat raději na demo účtu. Aby to s vaším dalším vkladem nedopadlo stejně jako s tím předešlým.

Jak se vyhnout přemlouvání.

  1. Vyplňte špatné telefonní číslo při registraci nebo nezvedejte telefon.
  2. Odhlaste se z newsletteru většinou kliknutím na „Odhlásit odběr“ ve spodní části e-mailu.

Předem vás chci upozornit, že vyplnění špatného telefonního čísla je  porušení podmínek brokera. Navíc se tím připravíte o možnost být s brokerem v kontaktu po telefonu.

2. Neposlouchejte rady brokerů a nevěřte jejich strategiím

Cílem těchto obchodních strategií je, abyste postupně přišli o své peníze. Nejhorší jsou strategie typu Martingle, které vám dají pocit, že opravdu vyděláváte dokud vše naráz neproděláte. Strategii si musíte vytvořit sami a sami ji otestovat. Podívejte se do sekce strategie na binární opce.

3. Pochopte brokera – zjistěte, jak vydělává

Dříve jsem psal o tom, jak brokeři vydělávají peníze, doporučuji vám si tento článek přečíst. Pomůže vám to pochopit chování a cíle brokera.

Závěr

Poměrně často se setkávám na různých fórech s názory:

Nakonec většinou zjistím, že se lidé nechali přemluvit k dalšímu vkladu a neměli vytvořenou nebo otestovanou svou vlastní strategii. To však z brokerů nedělá podvodníky a musíte pochopit, že každý nese sám za své rozhodnutí následky.

3 důležité rady než začnete obchodovat

Napsat komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to top