Vlastnosti AOS pro binární opce

aos

Víte jak funguje automatický obchodní systém pro binární opce? Jaké jsou jeho cíle? Jak vám může pomoci?


Nedávno jsem psal článek o tom zda mohou AOS vydělávat. Dnes na článek navazuji a řeknu vám, jak by mohl vypadat váš automatický obchodní systém pro binární opce, co by mohl umět a jak vám pomůže.

Cílem AOS pro binární opce je ušetřit vám čas a vydělat více peněz. Pokud máte již nějaký obchodní systém ověřený, stačí ho naprogramovat a následně spustit na více měnových párech současně.

Systém běží na pozadí a vždy, když dojde k situaci, kdy chcete obchodovat, tak vás upozorní. Nemusíte tedy pořád sledovat grafy a můžete se věnovat něčemu jinému.

Když vás systém upozorní máte ještě dostatek času na ověření, zda je opravdu vhodné obchod uzavřít (podíváte se na ekonomické zprávy apod.).

Výhody AOS pro binární opce

 • šetří čas
 • běží na více měnových párech současně
 • sami se rozhodujete, zda obchod uzavřete
 • můžete testovat úspěšnost na historických datech (backtesting)

Nevýhody

 • musí se naprogramovat
 • sami se rozhodujete, zda obchod uzavřete – není kompletně automatický

Pokud si myslíte, že výhody převažují nad nevýhodami, pokračujte na článek Úvod do programování AOS. Přijdete na to, že naprogramovat si vlastní AOS není vůbec složité.

Vlastnosti AOS pro binární opce

Diskuze, názory a uživatelské recenze

 1. Mira napsal:

  Jsou to spis ty indikatory, co zasilaji alerty. Semi Automat AOS bezi samo, ale umoznuje pozice rucne ridit.

 2. hero101 napsal:

  Dobrý den
  nevím proč píšete jako nevýhodu „sami se rozhodujete, zda obchod uzavřete – není kompletně automatický “ ? Pokud se jedná o skutečný AOS tak obchody i automaticky uzavírá. Několik takových EA mám takže vím o čem mluvím. Pokud AOS obchody neuzavírá tak to není AOS ale normální indikátor.

  1. admin napsal:

   Dobrý den,
   nevím, jak je definovaný indikátor, ale ten podle mě neposílá maily/sms zprávy nebo nevyhazuje alerty. Cílem je udělat poloautomatický systém, co bude posílat sms nebo e-maily, bude běžet na VPS nebo jen u vás na PC. A chtěl jsem tady všem poradit jak na to :).

   „nevím proč píšete jako nevýhodu „sami se rozhodujete, zda obchod uzavřete – není kompletně automatický “ “ – To jsem psal k výhodám i nevýhodám, protože to podle mě patří pod oboje :).

Napsat komentář

Scroll to top