» » dx dealextreme.com – moje zkušenosti

dx dealextreme.com – moje zkušenosti

dealextreme

Občas si objednám nějaké zboží z Číny, dnes vám popíšu moje zkušenosti s dealextreme.com (dx).


U dealeXtreme jsem si objednal jen  tři věci, vše došlo v pořádku zhruba po měsíci, byli to jen drobnosti – kryt na mobil, plynový zapalovač a kožený pásek. K mému údivu byli věci poměrně kvalitní, pásek je do dnes zhruba po ruce používání bez problémů.

Kryt na mobil už nemám, protože jsem telefon asi po 3 měsících prodal a koupil nový a zapalovač byl dárek pro známého a ještě si nestěžoval, ale je pravda, že jsem se ho na něj neptal.

Závěrem můžu říct, že jsem s obchodem spokojen, ale osobně objednávám jen zboží u kterého nepředpokládám, že by se rozbilo dopravou. Víceméně jsem chtěl vyzkoušet, jak nakupování u dealextreme.com funguje a zda zboží dorazí v pořádku a to dorazilo.

Přejít na web dealextreme.com

Diskuze obsahuje 3 příspěvky

  1. Dne 22.10.2015 jsem si objednala zboží, zaplatila – na sledování zásilky jsem zjistila, že bylo odesláno 26.10.2015 – do dnešního dne jsem zásilku neobdržela. Nevím, jak postupovat dále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>