Home » X » AnyOption recenze

AnyOption recenze

AnyOption je jedním z nejstarších brokerů na binární opce. Na rozdíl od jiných brokerů má speciální systém refundace obchodu.


Společnost AnyOption  byla založená v roce 2008, je držitelem licence CySec a také licence od ČNB. Oproti ostatním brokerům má jiný model vyplacení peněz z obchodu.

V případě neúspěšného obchodu vám bude navrácena část vkladu. Poměr mezi pěnězi, které získáte při úspěšném/neúspěšném obchodu, si můžete zvolit sami a to z těchto možností:

80%/5%, 75%/10%, 70%/15%, 65%/20%, 60%/25%

Pokud si například vyberete 80%/5%, znamená to, že v případě úspěšného obchodu získáte k vložené částce 80% navíc, v případě neúspěchu získáte 5% z vložené částky zpět.

Základní informace o AnyOption

hodnoceníNaše hodnocení: 87%  odkaz Web: www.anyoption.com
Sídlo společnosti Kypr
Minimální vklad 200 $
Minimální obchod 25 $
Čeština ne
Regulace ČNB, CySec, FCA
Profit 80%/5%, 75%/10%, 70%/15%, 65%/20%, 60%/25%
Bonus ne
Druhy opcí Hihg / Low, One Touch / No Touch, Binary 0 – 100
Druhy aktiv Forex, akcie, komodity, indexy
Demo účet ne
Mobilní verze yes
Verze pro tablet yes
Metody vkladu a výběru Kreditní karta, Skrill (MoneyBookers), Bankovní převod

 AnyOption není pro začátečníky!

Minimální vklad do obchodu je 25 $, pokud chcete obchodovat zodpovědně, měli byste obchodovat se 4% – 5% vašeho vkladu. Což znamená, že byste museli vložit 500 $ až 625 $ .

AnyOption podvod

AnyOption je často spojován s podvodnými stránkami, například s webem podvodníka Pavla Kováče, který slibuje nemožné výdělky na binárních opcích. Je vidět, že AnyOption se snaží k sobě dostat klienty za každou cenu. Čímž si poškodil svoje dobré jméno zejména v České republice, v Německu je AnyOption, ale považován za kvalitního brokera a řada webových stránek brokera doporučuje.

Pro Čechy je, ale lepší volit brokera v češtině, například OptionTime je oblíbeným brokerem v češtině.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.