Home » Ekonomický magazín » Forex » Binární opce » CySec zakazuje bonusy a obchodování s pákou větší než 1:50

CySec zakazuje bonusy a obchodování s pákou větší než 1:50

Kvůli ochraně začínajících obchodníků se regulační úřad CySec rozhodl zakázat bonusy a obchodování s pákou větší než 1:50.


Pokud máte již účet u CFD brokera nebo brokera s binárními opcemi, pak se pro vás prozatím nic nemění. Váš bonus bude aktivní podle podmínek, se kterými jste bonus přijali.

Jak regulace ovlivní nové klienty?

Zmíněná pravidla začínají platit od 15. prosince pro všechny brokery s regulací od CySec. Pokud si založíte účet po tomto datu, nedostanete žádný bonus a nebudete moci obchodovat CFD s pákou větší než 1:50. Páku bude však možné zvýšit po absolvování online testu, který ověří vaše znalosti a zkušenosti s obchodováním.

Závěr

Je vidět, že CySec se snaží chránit nové klienty, kteří nemají s obchodováním moc zkušeností. Snížení páky u obchodování CFD se mi zdá jako rozumný krok, ale zrušení bonusů mi přijde poněkud zbytečné. Každý bonus má své podmínky, a pokud nechcete, tak ho jednoduše nemusíte přijmout, z mého pohledu v tom nevidím žádný problém.

Co si o změnách myslíte vy?

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.