Home » Binární opce » TopBinary recenze

TopBinary recenze

Otestovaný broker
topbinary

TopBinary je nový broker, který cílí především na Čechy. Nabízí českou zákaznickou podporu, české webové stránky i českou obchodní platformu.


Na rozdíl od většiny brokerů česká zákaznická podpora u TopBinary opravdu funguje. K dispozici je rodilý mluvčí českého jazyka, se kterým se můžete spojit pomocí chatu, e-mailu nebo telefonu.

Základní informace o TopBinary
hodnoceníHodnocení brokera od obchodníků:

TopBinary recenze
3.33 (66.67%) 9 hlasů

Hodnocení od autora recenze: 76%

odkaz Web: https://www.topbinary.com/cs
Minimální vklad 5 000 Kč
Minimální obchod 100 Kč
Čeština yes
Vlastník Goldenburg Group Limited
Notifikace/Regulace ČNB, CySEC
Profit 70% – 80%
Druhy opcí High/Low i 60-sekundové a dlouhodobé, Párové, One Touch, Ladder
Druhy aktiv Forex, akcie, komodity, indexy
Demo účet ne
Verze pro mobilní telefony/tablety ano  
Metody vkladu a výběru Platební karty, bankovní převod, TrusPay

Obchodní platforma

Pro PC a tablety je k dispozici webová obchodní platforma, pro mobilní zařízení, pak aplikace pro Android a iOs. Platformy jsou jednoduché, bez nástrojů pro analýzu trhu.

Vypadá takto:

topbinary platforma

Platformu si můžete vyzkoušet bez vložení peněz i vy, stačí si založit účet, přihlásit se do něj a kliknout v levém panelu na záložku „Obchodní platforma“. K dispozici nebudete mít žádné peníze, takže nemůžete uzavírat obchody, ale můžete si sami platformu projít. Není to, ale nezbytné a většině obchodníků bohatě postačí screen z platformy výše.

Druhy obchodních účtů

Broker nabízí tři druhy účtů odstupňované podle výše vkladu. Každý obchodník získá týdenní zpravodaj z trhů a přístup k základním webinářům. Tarif mini sice oficiálně začíná na 10 000 Kč, ale je možné vložit jen 5 000 Kč. Od 50 000 Kč získáte i obchodní signály a 2 Top strategie, jejich spolehlivost nemám však ověřenou a jsem vůči obchodním signálům i strategiím přímo od brokera dost skeptický.

topbinary ucty

Ověření vaší identity

Jako u každého regulovaného brokera, tak i u TopBinary je nutné zaslat dokumenty ověřující vaši totožnost. Jak to udělat? Přihlaste se do vašeho účtu a v levém panelu, klikněte na záložku „Můj účet“, dále pak „Regulace“. Zde musíte nejprve vyplnit „Ekonomický profil a posouzení vhodnosti“, aby broker mohl zjistit, zda jste dostatečně s binárními opcemi seznámeni. Pokud ne, výsledek testu vás na to upozorní, ale i přesto můžete obchodovat na vlastní riziko (Což obchodujete stejně vždy.).

Po správném dokončení testu nebo odsouhlasení rizik, se vám aktivuje záložka „Identifikační dokumenty“, kde již můžete potřebné dokumenty nahrát.

Čeština a česká zákaznická podpora

Kromě české zákaznické podpory, platformy a webových stránek, naleznete u TopBinary v českém jazyce dokonce i obchodní podmínky, což je velice neobvyklé. Zákaznická podpora funguje opravdu dobře, domluvíte se snadno.

Líbil se vám článek?
Srovnání brokerů

jsme objektivní, recenze jsou založeny na:

 • konkrétních faktech
 • zkušenostech obchodníků ze zahraničních diskuzí
 • našich nezávislých testech
Zobrazit srovnání brokerů
TIP: Než začnete někde obchodovat, ověřte si férovost zvoleného brokera.

Diskuze obsahuje 2 příspěvky

 1. Mariana napsal:

  Opravdu je topbinary na úrovni topoption? Když se teď provalilo že topoption jsou podvodníci?…

  1. admin napsal:

   Bohužel web měníme průběžně a musíme všechny informace o TopOption přepsat, je to poměrně náročné. Informaci v tomto článku jdu změnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.