Home » Binární opce » Brokeři » IQ option recenze – moderní platforma – demo bez vkladu

IQ option recenze – moderní platforma – demo bez vkladu

Dlouhodobě testovaný, spolehlivý broker

Broker IQ option  je naprosto unikátní broker. Snaží se zaujmout především moderní platformou a přístupem ke svým klientům.


Hlavním lákadlem IQ option je moderní platforma, která funguje i jako profesionální nástroj pro analýzu trhu. Další konkurenční výhodou je demo účet bez vkladu,  minimální vklad 10 $ a minimální obchod 1 $.

Broker IQ option je na trhu od roku 2013, provozovatelem brokera je firma IQoption Ltd. Od 1.8.2015 je IQ option notifikován ČNB.

Základní informace z recenze IQ option

hodnoceníNaše hodnocení: 88%odkaz Web: www.iqoption.com
Minimální vklad10 $
Minimální obchod1 $
Češtinane
Notifikace/RegulaceČNB, CySEC
Profitobčasně až 91%, většinou však: na opcích do 5ti minut max. 84%, na hodinových max. 75%
Bonus
Druhy opcíHigh/Low
Druhy aktivForex, akcie, indexy
Demo účetyes – bez vkladu
Verze pro mobilní telefony/tabletyano  
Metody vkladu a výběruPlatební karty, bankovní převod, Skrill (MoneyBookers), Ekonto, Neteller, WebMoney

Obchodní platforma

Obchodní platforma je perfektní (alespoň z mého pohledu), což je jeden z hlavních důvodů, proč je IQ option na prvním místě v našem žebříčku brokerů.

IQ option AUD/CADIQ option Bollinger Bands
IQ option videaIQ option market newsIQ option Bollinger Bands details

Obchodní platforma umožňuje používat nástroje pro technickou (indikátory) i fundamentální analýzu (aktuální zprávy z trhu). Doporučuji vám si obchodní platformu vyzkoušet přímo na webu IQ option.

Pokud obchodní webovou platformu spouštíte poprvé, její načtení trvá poměrně dlouho. Když už je platforma načtená, tak reaguje okamžitě. Kromě webové platformy je k dispozici i desktopová verze, která je obdobou webové platformy. Výhodou desktopové verze je okamžitá odezva platformy, nemusíte čekat, než se vám všechna data načtou z webu.

Demo účet zdarma

U brokera IQ option je možné založit demo účet zdarma, stačí se přihlásit pomocí vašeho účtu na Facebooku, Google+ nebo se zaregistrovat přímo na stránkách brokera. Po přihlášení se vám zobrazí obchodní platforma, ve které budete mít k dispozici 1 500 virtuálních dolarů, se kterými můžete obchodovat. Doba platnosti demo účtu je neomezená.

Výnosy z obchodování

Výnosy jsou u brokera IQ option proměnlivé během celého dne. Rozdíly ve výnosech jsou značné, rozdíly mezi výnosy ráno a večer jsou často 5-10%. Výnosy na krátkodobých opcích jsou vyšší než na hodinových. Například na páru EUR/USD je teď v 11h výnos 89%, ale na hodinové opci už jen 75%.

Bonusy ke vkladu

Jako žádný regulovaný broker, tak ani IQ option nenabízí žádný bonus k vašemu vkladu, zakazuje mu to regulační úřad CySec.

Video tutoriály

IQ option připravil 18 video lekcí, ve kterých se naučíte, jak používat platformu, jak fungují základní indikátory a jednoduché strategie. Na tutoriály se můžete podívat zde.

Ukázkový tutoriál – trend line break pattern

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora v angličtině je rychlá. Kontaktovat ji můžete po přihlášení do vašeho účtu, stačí kliknout na záložku „Contact Support“ a zobrazí se vám formulář, pomocí kterého můžete zákaznickou podporu kontaktovat. V případě, že neumíte anglicky, můžete se na nás obrátit v komentářích a pomůžeme vám.

Výhody

Nevýhody

  • ve Firefoxu mi nejde stáhnout desktopová verze platformy, v Chrome jsem musel otevřít odkaz do nového okna, jinak se stahování nespustí
  • nižší výnosy na hodinových opcích
  • rozdíly ve výnosech během dne
  • nepodporuje češtinu

Názory obchodníků na IQ option

Prošel jsem 4 diskuze o binárních opcích v angličtině, a pokud bych měl nějak shrnout názory obchodníků, tak nějak takto:

  • pěkná obchodní platforma
  • bezproblémové výběry peněz
  • rozdílné výnosy během dne

Závěr

Vzhledem k nižším výnosům na opcích s dobou expirace větší než 5 minut, mohu brokera doporučit především těm, kdo chtějí obchodovat krátkodobé binární opce nebo začátečníkům, kteří se chtějí naučit obchodovat na demo účtu nebo i na reálném účtu s nízkým vkladem.

>>>> Navštívit web IQ option <<<<

Líbil se vám článek?
Srovnání brokerů

jsme objektivní, recenze jsou založeny na:

  • konkrétních faktech
  • zkušenostech obchodníků ze zahraničních diskuzí
  • našich nezávislých testech
Zobrazit srovnání brokerů
TIP: Než začnete někde obchodovat, ověřte si férovost zvoleného brokera.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Souhlasím s pravidly diskuze.

Pravidla diskuze

1) Nevkládejte e-mailové adresy, můžete se stát terčem různých lidí, co se z vás budou snažit dostat peníze, především se jedná o nabízení nefunkčních obchodních systémů. Pro vaši bezpečnost budou všechny e-mailové adresy a telefonní čísla z komentářů vymazány. Veškeré dotazy řešte přímo v diskuzi.

2) Nepřidávejte odkazy na konkurenční weby.

3) Pokud máte stížnost nebo nějaký dotaz na brokera , vložte váš e-mail, pod kterým máte registrovaný účet u brokera, do políčka e-mail. Můžeme se pak pokusit váš problém, řešit přímo s brokerem. Nicméně je to jen krajní řešení, nejprve se sami poraďte se zákaznickou podporou.

Pokud porušíte pravidla diskuze, bude váš komentář částečně nebo úplně smazán.